Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Podziękowanie od Prezydenta RP

Na załączonym zdjęciu Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda dziękuje Gminnej Bibliotece Publicznej w Grzmiącej za udział w Narodowym Czytaniu Balladyny Juliusza Słowackiego.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich organizatorów i uczestników dziewiąta odsłona naszej wspólnej akcji odbyła się w przeszło trzech tysiącach miejsc w Polsce i na świecie. Dziękuje za to, że mimo trudnego czasu, w którym organizowaliśmy tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania, udało nam się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa tradycyjnie spotkać razem i cieszyć wspólną lekturą. Chciałbym podziękować za Państwa inwencję i pomysłowość, które wzbogaciły Narodowe Czytanie. Balladyna interpretowana była na różne sposoby, co jeszcze bardziej wzmocniło uniwersalny przekaz i przyczyniło się do lepszego zrozumienia tego arcydzieła. T wspaniały dowód, że klasyka polskiej literatury jest żywa, skłania do refleksji i przysparza dużo radości.

Raz jeszcze bardzo Państwu dziękuję za współtworzenie Narodowego Czytania w 2020 roku.

Z wyrazami szacunku Andrzej Duda

Autor: Jadwiga Kasztelan-Massopust

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-10-30 20:07:57przez: Jadwiga Kasztelan-Massopust
Opublikowano:2020-10-30 00:00:00przez: Krzysztof Górniak
Podmiot udostępniający: Gminna Biblioteka Publiczna w Grzmiącej
Odwiedziny:364

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo

Narodowy Program Czytelnictwa
Fundacja Orange
Program Rozwoju Bibliotek
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Biblioteka +